Yaşam

Gönül Dağı 99.Bölüm İzle: Gönül Dağı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1’in güldürürken ağlatan, evimizden yeni çıkmış gibi hissettiren dizisi Gönül Dağı dün akşam 99. bölümüyle ekrana geldi. Uzun bir süre genel reytinglerde tüm dizileri geride bırakan ve büyük bir başarıya imza atan Gönül Dağ 3. sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Gönül Dağı son bölüm tek modül full izleme ekranı…

Gönül Dağı son bölümde; Amcalarının oğulları Gedelli’ye gittiklerinde yanlarında bir yabancı isim belirir.

Eşyalarını toplayıp gittiklerini öğrenen Selma, onlara yardım etmek için koşar. Cirit aniden hastalanır ve yatak şilte olur. Onu seven herkes onu beklemeye başlar. Bir şey olacak diye aşırı derecede korkuyor.

Kalan eşler Asuman ve Cemile, amcalarının oğlunun hafta sonu gelmeyeceğini öğrenince yıkılırlar. Ancak durup beklemek yerine akıllarına gelen fikri hayata geçireceklerdir. İki hanım eşlerine büyük bir sürpriz yapacaklardır.

Güven parası sorununun giderek büyümesi, Rıfat ile kasaba halkını karşı karşıya getirir. Artık kimse kahveye gitmiyor. Bu noktada Selami, Rıfat’ı destekler görünmektedir. Kahve için yeni bir fikri var.

Elif’in uzun süredir devam eden rahatsızlığına çare ararken Kenan, kan tahlilini fark eder.

Gönül Dağı Önceki Bölümde Neler Oldu?

Amcaoğulları, hayallerini gerçekleştirmek için Teknoloji Geliştirme Enstitüsü’nde çalışmaya başlar. Gedelli sakinlerinden birinin yardıma ihtiyacı olduğunu duyan amca oğulları yardım için kolları sıvar. Amca oğulları hangi zorluklarla karşılaşacak? Rıfat’a parayı veren Selim amca geri döner. Rıfat ne yapacağını bilemez. Mihriban, Rıfat’ı beladan kurtarmak için ne yapacak? Aldığı bir haberle daha önce yaşadığı köye giden Sefer, bir karar vermek zorundadır. Sefer ne yapacak? Keriman, Ferses Müzik için yeni müzisyenler arar. Keriman kiminle müzik yapmak isteyecek?

Gönül Dağı 99. Kısım Tek Kısım İzleme Ekranı

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu