Yaşam

Heykeltraş ve Ressam Hüseyin Kodan’ın “Evrenin Şifresi” adlı sergisi, 25 Nisan’da Kartepe Sanat Evi’nde kapılarını sanatseverlere açtı.

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde faaliyetlerine başlayan Kartepe Sanat Evi, açıldığı günden bu yana sanatın merkezi konumunda. Pişmaniye Heykeli ve deprem anıtları gibi birçok eseri bulunan Heykeltıraş ve Ressam Hüseyin Kodan’ın eserleri Kartepe Sanat Evi’nde sergilenmeye başlandı.

 

50 ESER DAHİLDİR

Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz’in katılımıyla “Evrenin Şifresi” standı ziyarete açıldı. Heykeltraş ve Ressam Hüseyin Kodan’ın insanın yaratılışına ve değerli olaylara ilişkin 50 eserin sergilendiği standı, 25 Nisan – 10 Mayıs tarihleri ​​arasında Kartepe Sanat Evi’nde 08.30-17.30 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

 

EVREN SERGİSİNİN KODU

Kartepe Sanat Evi’nde eserleri sergilenen Heykeltıraş ve Ressam Hüseyin Kodan, “Buraya gelenler eserlerde yaratılış sırrını ve evrenin şifresini görecekler. Orta Doğu’da yaşanan olaylar sonrası mülteci sorunu eserlerde görülecektir. Eserlerde parçalanmış ailelerin acı olayları anlatılmaktadır. Herkesi sergimize bekliyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu