Haber

Kandıra Belediyesi’nin 2022 yılı ‘faaliyet raporu’ oybirliğiyle kabul edildi

Kandıra Belediyesi Nisan Meclisi toplandı ve gündemindeki 5 maddeyi karara bağladı. Meclis toplantısında Kandıra Belediyesi’nin 2022 yılı faaliyet raporu oybirliğiyle kabul edildi ve komisyonlardaki görev dağılımı da yapıldı.

Kandıra Belediyesi Nisan 2023 meclis toplantısı 1. Oturumu, Başkan Adnan Turan’ın deprem bölgesinde yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirmesi ve verilen desteklerden dolayı teşekkür etmesiyle başladı. Kandıra Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen meclis toplantısında daha önce komisyonlara sevk edilen “Akdurak Mahallesi 17/1.000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Tadili” oybirliğiyle kabul edildi. Değişiklik” raporları oy çokluğu ile meclisten geçti.

KOMİSYONLAR TANIMLANDI

Ardından komisyon üyeleri belirlendi. Yapılan oylama sonucunda 2023 yılı Plan ve Bütçe, İmar Kurulu, Tarım ve Hayvancılık ve Muhtelif İşler Kurulu üyeleri ile Meclis üyeleri belirlendi.

*Plan ve Bütçe Komisyonu üyelerine (AK Parti) Hamza Biçer, (AK Parti) Nazmiye Ceylan, (AK Parti) Sertan Kulaç, (MHP) Fahri Burus, (İYİ Parti) Mustafa Gebeş seçildi.

*İmar Komisyonu üyeleri (AK Parti) İsmail Akalan, (AK Parti) Mustafa Kurt, (AK Parti) İrfan Kurt, (MHP) İsmet Gürler, (İYİ Parti) Hüseyin Ayaz seçildi.

*Tarım ve Hayvancılık Komisyonu (AK Parti) Murat Tonguç, (AK Parti) Hayri Çelik, (AK Parti) Bayram Küçükyılmaz, (MHP) Beyhan Şen, (İYİ Parti) Sinan Yolcu seçildi.

*Muhtelif İşler Kurulu Üyeleri (AK Parti) Zeynep Cici Morgül, (AK Parti) Merve Korkmaz, ((AK Parti) Adem Yaşa, (MHP) Ertuğrul Özcan (İYİ Parti) Şaban Aksoy seçildi.

*Yönetim Kurulu Üyeleri (AK Parti) İsmail Aysu ve (AK Parti) Selahattin Okan seçildi.

FAALİYET RAPORU OY OYBİRLİĞİYLE KABUL EDİLMİŞTİR

Komisyon ve komite üyelerinin belirlenmesinin ardından Faaliyet Raporu görüşüldü. Yasaya göre Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın yerine Meclis Başkanvekili İrfan Kurt getirildi. 2022 Yılı Faaliyet Raporu meclis tarafından oybirliğiyle kabul edildi.

Faaliyet Raporu’nun ardından dilek ve temennilerin dile getirilmesiyle toplantı sonlandırıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kabatashaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu