Dünya

Red Bull Kampüs Clutch Dünya Finali İstanbul’da yapılacak

Üniversiteler arası Valorant turnuvası Red Bull Campus Clutch’ın Dünya Finali 23-24 Kasım’da İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek.

Red Bull’dan yapılan açıklamaya göre, 35 ülkeden gerçekleşen, 400’den fazla etkinlikle ve 25 binden fazla öğrencinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonun ulusal şampiyon takımları, Red Bull Campus Clutch’ta karşı karşıya gelecek. Dünya Finali.

Dünyanın birçok ülkesinden üniversite takımlarının yarışacağı Red Bull Campus Clutch Dünya Finali, Intel NUC, Agon by AOC ve Backforce ortaklığında Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek.

Açılış şovlarının ve sürpriz maçların gerçekleşeceği etkinliğin biletleri Biletix.com’da satışa sunuluyor.

Dünyanın en büyük üniversiteler arası Valorant turnuvası olan Red Bull Campus Clutch Türkiye heyecanı devam ediyor. Öğrencilerin en iyi üniversite Valorant takımı olmak için yarıştığı organizasyonun Türkiye elemeleri 27 Ekim’e kadar devam edecek.

Bu yıl 48 farklı bölgesel elemenin yapılacağı Red Bull Campus Clutch’ta, Türkiye elemeleri finali binlerce oyun severin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirilecek. Red Bull Campus Clutch Türkiye elemeleri için başvurular redbullcampusclutch.com üzerinden yapılabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu