Yaşam

Survivor’da Senem’in Aziz’e attığı büyük tartışma çıktı: “Haklarımı Helal Etmiyorum İblis!”

Survivor son yılların en büyük tartışmalarından birini yaşadı. Aziz ve Senem arasındaki tartışma sırasında iki yarışmacı da güçlükle tutundu. Asena ve Osman Can arasında başlayan tartışma aslında bambaşka bir boyuta ulaştı.

Survivor’da bu sezon Gönüllüler grubunun sivri dilli yarışmacısı Aziz. Ekipte çoğunlukla yalnızdır ve söylediklerine tepki verir.

Takımın sözleriyle dikkat çeken ve zaman zaman tepki gösteren bir diğer rakibi ise Senem.

Survivor’ın dün akşam YouTube hesabında paylaşılan bölümde Asena, çocuğu üzerine yemin etmesini isteyen Osman Can’a tepki gösterdi.

“Üç yaşındaki küçük oğlumun nesi var?” söz konusu. Osman Can, ‘Çocuğunuzu kullanan ben değilim. Oy almak için çocuğunu kullanmaya çalışan sensin.’ söz konusu.

Ardından Senem araya girerek ne zaman kullandığını sordu. Asena ile Osman Can arasındaki tartışma alevlenirken Asena’nın yanında yer alarak Osman Can’dan hesap sormasını istedi.

Daha sonra konunun ekip içi gruplaşmaya geldiğini görüyoruz. Senem, “Diğer yarışmacıların iddia ettiği gibi gruplaşsaydık sizi elemeye devam ederdik” dedi.

Özgür ve Osman Can, “Elinizden geliyorsa yok edin” derken Aziz, “O zaman bana neden tepki gösterdiniz?” diye sordu. Senem, ‘Ama işimizin başında değiliz’ dedi. Ben de bunu açıklamaya çalışıyorum.’ söz konusu. Bunun üzerine Aziz, kendisine neden tepki verildiğini tekrar sordu. Çünkü son hafta Fatih ve Asena’nın oyları eşit olurken, Aziz Alper’in adını söylemesi üzerine takımdan iki aday çıktı.

Derkeeeen Senem’in “Şimdi buradan sana uçacağım!” Bunu söyleyince Aziz neden ayağa kalktığını söyleyerek tepki verdi ve o an sesler yükseldi.

Senem, Aziz’e şeytan, Aziz de Senem’e iblis dedi.

Tartışma ilerledikçe tartışmadaki cümleler karıştı.

Senem, Aziz’in üzerine yürüdü, arkadaşlarını ayırmaya çalıştı, Aziz hakkını vermemekte ısrar etti.

Tam olaylar durmuşken Senem’in “Zor bir hayatım var, kalacağım. Diskalifiye olup buradan gideceğim” dediği anları gördük.

Bu tartışmanın daha fazla devam edip etmeyeceğini bilmiyoruz. Sizce kim haklı?

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

odunpazari-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu