Yaşam

Yoğun bakımdaki Metin Uca’nın sağlık durumuyla ilgili açıklama

3 Kasım’da trafik kazası geçiren televizyon programcısı ve sunucusu Metin Uca’nın sağlık durumuyla ilgili son bilgileri veren menajeri Kübra Kalem Baykara, Uca’nın yakın zamanda taburcu olacağını ve ek tedavisinin evde devam edeceğini söyledi.

Baykara sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Sevgili dostlar, sevgili dostlar, Metin Uca’nın sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri bekleyen binlerce bildirim alıyorum. Bu kadar çok sevdiklerimin olması beni hem mutlu ediyor hem de duygulandırıyor. Sizlerin endişelerini gidermek ve sizleri rahatlatmak için bunu paylaşma ihtiyacı hissettim. mutlu.

Sevgili Metin’imizin sağlık durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor. 9 gün boyunca yoğun bakımda kalmasının nedeni ise anlık takibin önemi nedeniyle tedbir amaçlıdır. Doktorları, kısa sürede taburcu olacağını ve evde ek tedaviyle kısa sürede eski sağlığına kavuşacağını söylüyor.

Değerli Metin Uca’mız enfeksiyon riski nedeniyle ve ek tedavi nedeniyle doktorların tavsiyesi üzerine bir süre sizden uzak kalacaktır. Duyarlılığınız ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Biraz daha sabır… Yakın bir arkadaşının dediği gibi ‘Sabırla sevgimizi büyütelim.’ Tamamen güzelleştiğinde tüm hayranlarıyla ilk buluşmamızı sahnede yapacağız. Heyecanla bu anı bekliyor. İlk gösterisini gerçekleştirmek için büyük çaba harcayacağına ve hızla iyileşeceğine eminim.”

develi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu