Haber

Altınoluk Sosyal Yaşam Merkezi’ne Kayserispor sürprizi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek ve süper fonksiyonların yer alacağı Altınoluk Sosyal Yaşam Merkezi Temel Atma Törenine katıldı. Memduh Büyükkılıç’ın daveti üzerine Mondihome Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Kayserisporlu futbolcular Ali Karimi ve Bilal Bayazit de katıldı.

Kayserispor heyetini ellerinde Türk bayraklarıyla coşkuyla karşılayan çocuk ve gençlere, Önder Büyükkılıç tarafından sarı-kırmızılı formalar hediye edildi. Formaları giyen gençlerin coşkusu görülmeye değerken Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Kayserisporumuza başarılar diliyoruz. Onlar Kayserispor’umuzu temsilen aramızdalar, Kayserispor her zaman olduğu gibi bizim gururumuzdur. İnşallah yaptığımız bu sosyal tesiste geleceğin sporcuları yetişecek. “Şehrinizi ve takımınızı koruma duygusu aşılanacak” dedi.

Kayserispor’un başarılı kalecisi Bilal Bayazit, “Buraya gelen herkesin eline sağlık, belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum” derken, Kayserisporlu futbolcular Ali Karimi de buraya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, her zaman yanlarında olan Lider Büyükkılıç’a teşekkür etti. .

Tribün atmosferinde gerçekleşen törende çocuklar, ‘Yaşasın Cumhurbaşkanımız’, ‘Kapalı Kale her zaman, her yerde’ ve ‘En büyük Kayserispor’ sloganları attı.

tuzlukcu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu