Haber

AK Partili Erdem: “ABD ve Batı, İsrail’e verdikleri desteğin karşılığında işlenen insanlık suçunun bedelini ödeyecek”

AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Fazilet, “ABD ve Batı, İsrail’e verdikleri desteğin karşılığında işlenen insanlık suçunun bedelini ödeyecektir.” söz konusu.

Erdem, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, İsrail’in büyük İsrail devletini yaratmak için 75 yıldır Filistinlilere zulmettiğini ve topraklarını işgal ettiğini söyledi.

İsrail’in yüzbinlerce masum Filistinliyi vahşice katlettiğini belirten Erdem, “terörist devlet” olarak tanımladığı İsrail’i destekleyen Batılı devletlerin soykırım suçuna ortak olduğunu belirtti. Erdem, “Sözde uygar batı dünyasının sahte yüzünün makyajı bozuldu, gerçek yüzleri ortaya çıktı.” dedi. söz konusu.

AK Partili Erdem, Siyonistlerin kendilerini efendi, insan dünyasını ise köle olarak gördüklerini belirterek, “Dünya büyük bir yangına doğru gidiyor. Siyonistlere ‘dur’ demenin zamanı geldi. Batı dünyası ve Batı dünyası ise” dedi. İslam dünyası birlik olup bu canavara ‘dur’ demezse 8 milyar insan ölecek.” İnsan dünyasına geçmiş olsun. Ey kana susamış Siyonist alçaklar, çocukların ölümleri kıyamete kadar dünyayı size zorlaştıracaktır; hiç şüpheniz olmasın.” dedi.

Siyonistlerin yeryüzünde sığınacak bir taş parçası bile bulamadığını belirten Erdem, “Biraz geçmişiniz olsa bile bu haydutluğu yapamazsınız. Bunun bedelini ABD ve Batı ödeyecek” dedi. İsrail’e verdikleri destek insanlık suçudur. Tarih ve insanlık bunun intikamını mutlaka alacaktır. İşgalci İsrail terör devleti kimdir?” Destek olur, soykırım suçuna, savaş suçuna ortak olur. Hey ikili standartçı Batı, uyan; eğer uyanmazsan bu canavar seni de boğacak. İslam coğrafyasında var olan devlet yönetimlerinin taht ve saltanat korkusundan uzaklaşıp çok geç olmadan bu vahşete ‘dur’ demesi gerekmektedir. Aksi halde yarın çok geç olacak.” sözünü kullandı.

İsmail Fazilet, işgalci terör devletinin şehit ettiği Filistinlilere Allah’tan rahmet dileyerek, Filistin’e yönelik çalışmalarında başarılar diledi.

haber-suluova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu