Ekonomi

Ayvalık ve Ezine Gıda OSB’leri arasında bilgi alışverişi

Çanakkale’de Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Ayvalık Gıda ve Gıda İşleme İhtisas Organize Sanayi Bölgesi İcra Kurulu Başkanı, Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyeleri Ethem Vardı ve M. ile Levent’i ziyaret etti. Grup ve süreç hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ezine Kaymakamı Yunus Kızılgüneş, Belediye Başkanı Güray Yüksel, Ezine Besin İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Alper Altınok bölgede incelemelerde bulunarak, çalışmalarla ilgili bilgi aktardı.
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; “Doğayı koruyan, çevreye saygılı, yeşil, çağdaş ve saygın bir üretim merkezi olma yolunda ilerleyen Ezine Beşin İhtisas Organize Sanayi bölgesine hayırlı olsun. Kendilerine misafirperverlikleri ve dayanışmaları için çok teşekkür ederiz. İlimizde sütten peynire, etten balığa, sebzeden meyveye sayısız gıda ürününün işlenmesini, paketlenmesini ve pazarlanmasını sağlayacak Ayvalık Gıda İhtisas OSB ile her türlü yatırım olanağını sunacak olan Ayvalık Gıda İhtisas OSB. planlama ve altyapı, bölgemiz için de değerli istihdam fırsatları yaratacaktır.”
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu