Haber

Fatih’te çürüyen ağaç kamyonetin üzerine böyle devrildi, şans eseri yaralanan olmadı.

Fatih’te çürüyen ağaç kamyonetin üzerine böyle devrildi, şans eseri yaralanan olmadı.

İSTANBUL – İstanbul Fatih’te zamanla içi boşalan ve çürüyen ağaç, park halindeki ulaşım minibüsünün üzerine devrildi. Ağacın devrilmesiyle birlikte yaşlı çift ile ulaşım işçilerinin kaçtığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, saat 17.00 sıralarında Fatih Molla Gürani Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara göre zamanla boşalan ve çürümeye başlayan ağaçtan 2 gündür çıtırtı sesleri geliyor. Bir konuttan mal taşımak için gelen nakliye işçileri, minibüsü bir ağacın altına park etti. Ağaç kamyonetin üzerine devrildi. Yaşlı çift ve nakliye işçileri olaydan yara almadan kurtuldu.

İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve Fatih Belediyesi ekipleri sevk edildi. Kamyonun üzerinde duran ağaç kepçe yardımıyla kaldırıldı. TIR bulunduğu yerden kaldırıldı. Devrilen ağaç modüllere ayrılarak belediye ekiplerince taşındı.

Ağacın devrilmesinin ardından Molla Gürani Caddesi yaklaşık bir saat trafiğe kapatıldı. Devrilen ağacın kaldırılmasıyla cadde yeniden trafiğe açıldı.

“Tanrı bize gelmedi”

Kamyonetin sahibi Kenan Tuncel, “Arkadaşlar dün ağacın boş olduğunu söylediler. 2 gün çıtırdamaya başladı. Ondan sonra bizim arabanın üzerine düştü. Bir parktaydı. Yaşlı bir teyze vardı. ve eşi de bizimle.çok şükür bize gelmedi.tenteye geldi.tenteyi yaptıracağız.” .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu