Yaşam

‘Sesler duyuyoruz’ dediler: Kaldırımdaki çatlaktan üç timsah çıktı.

Sosyal medyada paylaşılan ve Hindistan’da çekildiği iddia edilen bir videoda kaldırımın altında üç timsah olduğu ve bölgede yaşayanların duyduklarını söylediği seslerin timsahlardan geldiği görüldü. Timsahlar fark edilmeden önce, bölge sakinleri “garip sesler” duyduklarını ve kaldırımdaki çatlağa yaklaştıklarını söylediler.

The New York Post’a göre, çatlak kaldırıma yaklaşan insanlar kaldırımın altında sırayla üç timsah gördü. Timsahlardan biri kaldırım taşlarını kırdı ve yer altından yer üstüne çıktı. @mksinfo.official Instagram hesabında paylaşılan ve şu ana kadar 1 milyona yakın izlenen görüntüde, insanların olay yerinde toplanarak timsahı kaçmadan yakalamaya çalıştığı görüldü. Bu sırada kırmızı takım elbiseli ve iş botlu bir kişi elindeki aletle ilk timsahı boynundan yakalamaya çalışıyordu.

Kırmızı takım elbiseli şahıs timsahlardan birini yakalamaya çalışırken, kaldırımın altından çıkan başka bir timsah kameralara yansıdı. İkinci timsah bu anı kameraya alan kişiye doğru döndü. Bu sırada kaldırımın altından üçüncü bir timsahın sırtı görüldü. Üçüncü timsahın ise yetkililere zorlanmadan yakalandığı bildirildi. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu