Yaşam

Fotoğrafına Baktı Türkçe Şarkı Söyledi: Anneannesini Kaybeden Kadir’in Paylaşımı Yürekleri Yandı!

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının sunucusu Kadir Ezildi, geçtiğimiz aylarda büyük acılar yaşadı. Samimi konuşmaları ve sempatik tavırlarıyla milyonların kalbini kazanan ünlü sunucu, yeni bir paylaşım yaptı. Babaannesinin fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Kadir Ezildi’nin paylaşımı takipçilerini gözyaşına boğdu.

En Hamarat Benim programının sunuculuğunu yapan Kadir Ezildi kısa sürede herkesin sempatisini kazandı.

Eğlenceli tavırlarıyla beğeni toplayan ve temizliğin püf noktalarını takipçileriyle paylaşan Ezildi, geçtiğimiz aylarda büyük bir kayıp yaşadı.

Kadir Ezildi’nin çok sevdiği anneannesi Gülhanım Kaplan kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Anneannesinin acılı kaybını sosyal medya hesabından duyuran Kadir Ezildi’nin sözleri adeta boğazlarını düğümledi.

‘Hayatımın anlamını yitirdim, ablam, arkadaşım, annem, sırdaşım gitti. Gözümdeki ışık söndü. Bana ‘Ey Kadir dünya durunca dur’ dedin ama durmadın. Asansörlü ev istedin gezerim dedin merdiven bile indirdiler annem. Yeni gelin gibi becerdiğim evinden memnun değilsin. Kimin kapısını çalayım, kime abla deyeyim, gözümün nuru anneannem. İçime doğdun, bana sordun, benden razı mısın kurban ana, sana hakkıyla sahip çıktım mı? Abla ben senden razıyım Allah senden razı olsun. Hayat devam edecek ama iki kolum kırık, hep içimdesin, yeni evimi görmeden, eşyalarıma bakmadan, hayır duasını etmeden gitmedin. Ben sana sarılmaya kıyamazken sen kollarımda öldün. Büyükannem için üzülüyorum ama yaptıklarınızdan o kadar eminim ki, her zaman bunun için çalıştınız. Ben seni dünyada rahat ettirdim, Rabbim ahirette rahat ettirsin. Tüm mesajlarınız için teşekkür ederim, ancak şu anda kimseye yazacak durumda değiliz. Dualarınızı bekliyorum’ dedi.

Ezilen, Kadir Gecesi’nde yaptığı yeni paylaşımla yürekleri paramparça etti. Babaannesinin fotoğrafını paylaşan Kadir Ezildi, aynı anda söylediği şarkıyla takipçilerini yaktı.

İşte o anlar…

sapanca-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu